s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

Conciertos.

Próximos conciertos

01
Dec Wed

Enrique Oliver Quartet-DKluba

02
Dec Thu

Altxerri Jam Sessions

03
Dec Fri

Nu2.-Juan Saiz & Baldo Martinez

04
Dec Sat

Nico Wayne´s Blues night feat Iker Piris

10
Dec Fri

Donkey Riders

Pasados

28
Nov Sun

Omar Gonzalez Trío

27
Nov Sat

Ike & Altxerri Blues Band

26
Nov Fri

Arnela

25
Nov Thu

Altxerri Jam Sessions

21
Nov Sun

Filipe Court Trio

20
Nov Sat

New Life Trio + Alex Haro

19
Nov Fri

Greg Izor Quartet

18
Nov Thu

Altxerri Jam Sessions

14
Nov Sun

Ledian Mola Trío y Beatriz González

13
Nov Sat

Standard Night + Jam Session

12
Nov Fri

Ledian Mola Trío y Beatriz González

11
Nov Thu

Altxerri Jam Sessions

06
Nov Sat

Lucio Luppano Trio

05
Nov Fri

San Martin, Aira & The fake cousin

04
Nov Thu

Altxerri Jam Sessions

30
Oct Sat

DOS – DKluba

29
Oct Fri

Nordeste Trío + Jam Session

28
Oct Thu

Altxerri Jam Sessions

24
Oct Sun

Kumbancha

23
Oct Sat

Nuevo Perú Trío

22
Oct Fri

Underpool 5-Dkluba

21
Oct Thu

Altxerri Jam Session

17
Oct Sun

Filipe Court Trío

16
Oct Sat

Ledian Mola Trío+Jam Session

15
Oct Fri

Nuevo Perú Trío

14
Oct Thu

New Life Trío+Jam Session

10
Oct Sun

Tijs Groen

09
Oct Sat

Javi Izurieta

08
Oct Fri

Eva Fernandez y Lucas Delgado

07
Oct Thu

JAZZ QVARTET

03
Oct Sun

Kumbancha

02
Oct Sat

Horda

01
Oct Fri

Gonzalo Encinal Jazz Trío

30
Sep Thu

Filipe Court Trio

25
Sep Sat

Gonzalo Encinal

24
Sep Fri

Manuel Vallribera Jazz Film Music

23
Sep Thu

ISOTOPE TRIO

21
Sep Tue

Filipe Court Trío

19
Sep Sun

KUMBANCHA

18
Sep Sat

Radio Rebelde

17
Sep Fri

Iker Piris Trío

16
Sep Thu

Szamana Contraste

12
Sep Sun

TIGS GROEN y SANTI OTERO

11
Sep Sat

AFROJAZZ Quartet

10
Sep Fri

NORDESTE Trío

09
Sep Thu

KUMBANCHA

05
Sep Sun

PAVÉ KE PASA FUSSION

04
Sep Sat

Filipe Court Trío

03
Sep Fri

Jazz Crosteau Quartet- DKluba

02
Sep Thu

TRÍO

28
Aug Sat

Cuban Pro Jazz

27
Aug Fri

IMPLODE

26
Aug Thu

Filipe Court & Camambú

22
Aug Sun

JULIAN Jazz accordion

21
Aug Sat

BOSSA COLECTIVE

20
Aug Fri

IMPLODE

19
Aug Thu

Hó Bá Lá Lá

15
Aug Sun

PAVÉ KE PASA. FUSSION

14
Aug Sat

Cuatro y más

13
Aug Fri

Implode

12
Aug Thu

Gonzalo Encinal-Jesús Bastias Dúo

08
Aug Sun

Filipe Court & Camanbú

07
Aug Sat

Gonzalo Encinal Trio + Jesús Pérez y Edi Saborit

06
Aug Fri

Afro Jazz Quartet

01
Aug Sun

Gonzalo Encinal Trio+Ledian Mola y Daniel Pimenta

31
Jul Sat

Lucas & Publio Delgado- DKLUBA

30
Jul Fri

Boney Fields & Tonky de la Peña Blues Band

29
Jul Thu

Boney Fields & Tonky de la Peña Blues Band

28
Jul Wed

Mikel Andueza, Joan Codina, Daniel Pimenta y David Cid. DKLUBA

25
Jul Sun

Horda

24
Jul Sat

Nico Wayne Toussaint & Iker Piris

23
Jul Fri

Arima Soul

22
Jul Thu

Arnela Trío

21
Jul Wed

Daniel García Trío

21
Jul Wed

ARIEL BRINGUEZ – JAVIER SÁNCHEZ

20
Jul Tue

Juan Sebastian Vazquez Trio

18
Jul Sun

Jose De Pasaia Trio

17
Jul Sat

Donkey Riders

16
Jul Fri

Brian Aching Trio

17
Nov Tue

Nico Wayne Toussaint

08
Nov Sun

Cuban PRO

08
Nov Sun

Alexandre Touceda & Telmo Fernández Ensemble

07
Nov Sat

Brian Aching & Adrian D’Marti feat: Rony Aching

06
Nov Fri

Greg Izor